Rocketman – poznaj historię Eltona Johna w nowym materiale zza kulis!

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała nowy materiał zza kulis swojego filmu pt. Rocketman, który skupia się na historii legendarnej gwiazdy. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Tak więc Rocketman to wysoce oczekiwany przez fanów Eltona Johna film, który nie jest opisywano jako produkcja biograficzna, lecz musical z elementami fantasy. Miejmy nadzieję, ze twórcy staną na wysokości zadania i dostarczą nam obraz godny wspaniałego artysty.

Zobacz również: Disney niszczy Foxa! Adaptacja Mouse Guard ląduje w koszu!

Rocketman przedstawi całą  karierę Eltona Johna. Widzowie zobaczą go zatem jako cudowne dziecko Królewskiej Akademii Muzycznej, które doszło na sam szczyt list przebojów i stało się niewątpliwą ikoną sceny muzycznej. A to wszystko dzięki wpływowej i trwałej współpracy ze swoim wspólnikiem – Berniem Taupinem. Rzeczony pan to niezwykle utalentowany autor tekstów. Ponadto produkcja pokaże nie tylko znany nam wszystkim z telewizorów oraz gazet obraz sławnego piosenkarza, pokochanego przez tłumy. Film spróbuje też zajrzeć za wspomnianą maskę gwiazdora, ukazując prawdziwe życie tego wspaniałego wykonawcy.

Gwiazdami filmu Rocketman są: Taron Egerton, Jamie Bell, Richard Madden i Bryce Dallas Howard.

Reżyserią obrazu zajął się Dexter Fletcher na podstawie scenariusza spod pióra Lee Halla. Rocketman pojawi się w polskich kinach już 7 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?