Rozpoczęły się zdjęcia do nowej produkcji twórcy Okji!

W maju zeszłego roku swoją premierę miała Okja, niezwykła produkcja Netflixa, która walczyła o Złotą Palmę w Cannes. Film, nie dość, że nic nie wygrał, to jeszcze wywołał burzę kontrowersji. Reżyser, Bong Joon-ho nie zwalnia jednak tempa i rozpoczął prace nad kolejnym projektem.

Zdjęcia do Parasite rozpoczęły się w  niedzielę. Film ma być dramatem, opowiadającym historię czteroosobowej rodziny. Każdy jej członek ma w sobie mieć coś niezwykłego, co wyróżnia go z tłumu. Reżyser zdradził, że pomimo tytułu (ang. pasożytnictwo), w produkcji raczej nie zobaczymy pasożytów i innych, kosmicznych istot.

Zobacz również: Andrew Lincoln odchodzi z The Walking Dead!

Kadr z filmu Okja

Kadr z filmu Okja

Po anglojęzycznej Snowpiercer: Arce przyszłościOkjiParasite będzie pierwszym koreańskojęzycznym filmem twórcy od 2009 roku, kiedy to swoją premierą miała Matka. Do kin wejdzie najprawdopodobniej w 2019 roku.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube [BONG JOON HO Master Class | Festival 2017]

Stały współpracownik

Wielka fanka muzyki alternatywnej, jak i tej spokojniejszej. Wychowana na horrorach i książkach o słynnym Harrym Potterze. Najbardziej na świecie uwielbia Sherlocka Holmesa i Kapitana Amerykę. W wolnym czasie ogląda (lub czyta) produkcje typowo fantastyczne lub popija herbatkę z Bilbo Bagginsem w jego przytulnej norce.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?