Advertisement

Rozpruci na śmierć przedpremierowo w Multikinie tylko dla posiadaczy M!Karty

30 sierpnia wyłącznie dla posiadaczy M!Karty w wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się specjalny przedpremierowy pokaz filmu Rozpruci na śmierć.

Końcówka wakacji nie mogła być lepsza! Drastycznie śmieszna komedia w supercenie 14,90 złotych i to jeszcze przed oficjalną premierą! Multikino zaprasza posiadaczy M!Karty na wyjątkowy – bo tylko dla nich – przedpremierowy pokaz filmu Rozpruci na śmierć.

Projekcje odbędą się 30 sierpnia jednocześnie w 20 Multikinach w Polsce: Elbląg, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Radom, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Rumia, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek.

M!Karta jest skierowana do studentów, posiadających ważną legitymację. Obowiązuje we wszystkich Multikinach w Polsce. Można ją zakupić w kasie każdego Multikina, a także online. Uprawnia do zakupu biletów na seanse 2D odbywające się od poniedziałku do czwartku w cenie 14,90 złotych. Płacąc BLIKiem, posiadacz M!Karty ma możliwość oglądania filmów w Multikinie za 14,90 złotych przez cały tydzień! Więcej szczegółów na: https://multikino.pl/mkarta.

Źródło: Multikino, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?