Advertisementpixel

Ruszyła przedsprzedaż biletów na Spider-Man: Daleko od domu

Choć do premiery filmu „Spider-Man: Daleko od domu” pozostały jeszcze dwa miesiące, już teraz można kupić bilet do Multikina na jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku.

Nie ma wątpliwości, że Multikino dba o największych fanów, którzy nie mogą doczekać się kolejnych przygód Człowieka-Pająka. Bilety na film, który na ekrany Multikina wejdzie 5 lipca, są w sprzedaży już od 10 maja.

„Spider-Man: Daleko od domu” zakończy Trzecią Fazę Kinowego Uniwersum Marvela. Mówi się, że to swego rodzaju koniec pewnej epoki. Pewnym jest więc, że tego filmu po prostu nie można przegapić. Obok Toma Hollanda w głównej roli w widowisku wystąpią także Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Jon Favreau jako „happy” Hogan oraz Jake Gylenhall, który wcieli się w Mysterio – postać wyjątkowo nieoczywistą.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?