Ryan Coogler napisze i wyreżyseruje sequel Czarnej Pantery

W zasadzie przy tak gigantycznym sukcesie pierwszej części było to formalnością, ale teraz wygląda na to, że mamy oficjalne potwierdzenie, że Ryan Coogler wraca do Wakandy.

Źródła od The Hollywood Reporter podają, że Coogler po cichu sfinalizował już umowę z Marvelem na drugą część Czarnej Pantery. To daje mu całkiem dobrą passę, zważywszy na to, że jest również producentem wykonawczym sequelami Kosmicznego Meczu i Creed .

Coogler

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Prawdopodobnie poznaliśmy datę oficjalnego przejęcia 21st Century Fox!

Czarna Pantera kontynuuje opowieść o T’Challi, który po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterówpowraca do Wakandy, aby stać się królem. Jednakże na radarze zaczynają pojawiać się kolejni wrogowie. W związku z tym T’Challa jednocześnie jako król i Czarna Pantera zostaje wystawiony na próbę, a co za tym idzie, wciągnięty w konflikt, który stanowi niebezpieczeństwo dla całego świata. Występują Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Letitia Wright, Winston Duke, Florence Kasumba, Sterling K. Brown, Andy Serkis oraz John Kani.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?