Ryan Gosling w MCU?! Aktor na spotkaniu z reżyserem Thora

Taika Waititi, który wyreżyseruje kolejny film o przygodach Thora, zakończył już pisanie scenariusza. Bardzo możliwe, że właśnie rozpoczyna poszukiwanie nowych twarzy do swojego widowiska Thor: Love and Thunder. Reżyser został zauważony w towarzystwie Ryana Goslinga!

Marvel przyciąga do siebie największe nazwiska filmowego świata. Być może kolejnym z nich będzie znany z oscarowego La la Land, Drive czy Blade Runnera 2049, Ryan Gosling. Taika Waititi, reżyser czwartego Thora spotkał się z Goslingiem w zeszły piątek na obiedzie w Los Angeles. Wywołało to natychmiast lawinę spekulacji na temat ewentualnego dołączenia aktora do MCU. Jak wiemy, w przyszłym roku rozpoczynają się zdjęcia do filmu Thor: Love and Thunder. Dlatego też dziennikarze domniemywają, iż spotkanie mogło mieć związek z tym, że reżyser chce zwerbować Ryana do swojego widowiska. Z drugiej strony może również chodzić o udział aktora w jeszcze wcześniejszym projekcie reżysera, filmowej wersji dokumentu Next Goal Wins, nad którym Waititi będzie pracował przed powrotem do Marvela. Spotkanie odbyło się w 44. urodziny reżysera, więc mogło mieć także zupełnie inny charakter.

Co więcej, Ryan Gosling już wcześniej spotykał się z ludźmi z Marvel Studios. Swojego czasu ubiegał się o tytułową rolę w filmie Doctor Strange, którą ostatecznie dostał Benedict Cumberbatch. Wskazuje to jednak na fakt, że studio od jakiegoś czasu interesuje się aktorem. Ewentualne dołączenie do Marvela póki co jest tylko plotką, ale nie zmienia to faktu, że fani już spekulują w jakiego bohatera mógłby się wcielić Gosling. Najczęściej wymieniany jest Adam Warlock, który został już wcześniej zapowiedziany w scenie po napisach Strażników Galaktyki vol. 2. Jego wprowadzenie w kolejnym Thorze mogłoby jeszcze bardziej powiązać historię Thora z fabułą trzeciej części Strażników.

Zobacz również: Thor będzie kobietą! Natalie Portman podnosi młot i zapowiada nowy film!

Natalie Portman nowym Thor'em

Fot. Materiały prasowe

Prace na planie filmu Thor: Love and Thunder wystartują już w marcu 2020 roku. Film zadebiutuje w kinach 5 listopada 2021 roku. W głównych rolach powrócą Chris Hemsworth, Tessa Thompson oraz Natalie Portman, która na dodatek wcieli się w kobiecą wersję Thora.

Źródło: cosmicbook.news/ cbr.com/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?