Ryan Reynolds gwiazdą Kevina samego w domu dla dorosłych?!

Jak donosi portal Deadline, studio Fox planuje wrócić do jednego ze swoich największych hitów, Kevina samego w domu i stworzyć film będący jego odpowiednikiem dla dorosłych!

Jednym z producentów filmu o tytule Stoned Alone (Naćpany sam w domu) będzie Ryan Reynolds i niewykluczone, że zagra główną rolę w projekcie o zjaranym przegrywie, który wybierając się na wycieczkę na narty przegapi swój lot. Jako że po zażyciu pewnych substancji w głowie dochodzi do różnych dziwnych rzeczy, popadnie w paranoje i będzie myślał, że do jego domu ktoś próbuje się włamać. Nie pozostanie mu zatem nic innego, jak bronić swojej twierdzy i odesłać złodziei tam, gdzie pieprz rośnie. Czy Stoned Alone będzie równie wielkim hitem, co jego pierwowzór? Czy w filmie pojawi się gwiazda Kevina, Macaulay Culkin?

Kevin

Kadr z filmu Kevin sam w domu

Reżyserem Stoned Alone będzie Augustine Frizzell, która niedawno zaliczyła swój reżyserski debiut filmem Never Goin’ Back dla studia A24. Scenariusz napiszą Kevin Burrows oraz Matt Mider odpowiedzialni za komedię Męska paczka, która trafi na Netflixa w sierpniu.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?