Ryan Reynolds i Will Ferrell w musicalu Opowieści Wigilijnej!

Hollywood Reporter podał informację o tym, że Will Ferrell i Ryan Reynolds wystąpią w nowej, musicalowej wersji Opowieści Wigilijnej.

Film ponownie połączy Ferrella z zespołem z filmu Daddy’s Home. Sean Anders i John Morris napiszą i wyprodukują ten film. Narazie nie wiemy kogo zagrają aktorzy.

materiały prasowe

Zobacz również: Ania, nie Anna – poznaliśmy datę premiery 3. sezonu!

Zarówno Ferrell, jak i Reynolds pojawili się wcześniej w komedii  Dick z 1999 roku, ale nie mieli tam wspólnych scen. Reynoldsa będziemy mogli w najbliższym czasie zobaczyć w filmie Netflixa pod tytułem 6 Underground oraz w The Hitman’s Wife’s Bodyguard od Lionsgate. Natomiast Willa Ferrella w filmie, także od platformy Netflix- Eurovision i w produkcji od Fox Searchlight o tytule Downhill.

Klasyk Charlesa Dickensa został po raz pierwszy opublikowany w 1843 roku. Następnie dostał dwie filmowe adaptacje. Jedną w 1901 roku, a ostatnią z Jimem Carrey’em w reżyserii Roberta Zemeckis’a w 2009 roku.
Źródło: Hollywood Reporter/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Oglądam sobie filmy, słucham muzyki i robię rzeczy. Nie, nie mam ulubionego gatunku, ani filmu bo tak się nie da. Coś tam sobie pisze, bo lubię, bo czemu nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?