Said Taghmaoui złoczyńcą w nowym Bondzie?

Said Taghmaoui, aktor najbardziej znany z roli w Wonder Woman twierdzi, że Danny Boyle przed opuszczeniem projektu sam namaścił go na złoczyńcę w nowym Bondzie.

Dwudziesta piąta część przygód Jamesa Bonda, miała być reżyserowana przez Danny’ego Boyle’a. Reżyser zrezygnował ze stanowiska po nieporozumieniach między nim a studiem dotyczących różnic w wizji artystycznej filmu. Sony obecnie poszukuje zastępcy dla Boyle’a. Swoje trzy grosze do całego sprawy dodał Taghmaoui.

Said Taghmaoui złoczyńcą w Bondzie 25?

Fot. Sony

Jak twierdzi aktor, Boyle osobiście wybrał go do roli przeciwnika agenta 007, zanim ten opuścił projekt. Informacje nie zostały potwierdzone przez studio, ale sam aktor jest dobrej myśli i dalej chce zagrać tę rolę, pomimo zmiany głównodowodzącego produkcji.

Nie wiemy jeszcze, kto będzie reżyserem, ani tego, czy producenci wybiorą Rosję, czy Bliski Wschód. Dostałem niedawno wiadomość potwierdzającą: „Jeśli akcja rozegra się na Wschodzie, to ty będziesz grał tę role. Jeśli w Rosji – ktoś inny”. To jest historia mojego życia – wiecznie na granicy między czymś, co może zmienić moje życie i czymś, co mi ucieka -powiedział aktor.

Zobacz również: Halloween – są już pierwsze recenzje! Powrót Michaela Myersa w wielkim stylu!

Bardzo prawdopodobne jest to, że cała informacja jest zwykłą plotką. Pozostaje czekać na dalszy rozwój wypadków. Bond 25 ma zawitać do kin w listopadzie 2019 roku.

Źródło: Screenrant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Warner Bros.

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?