Scarlett Johansson ponownie łączy siły z reżyserem Ghost in the Shell w nowym dramacie!

Jedna z najpopularniejszych aktorek ostatnich lat nie próżnuje. Po niedawnej roli w Wojnie bez granic Scarlett Johansson szykuje się na kolejny hit. Tym razem ponownie połączy siły z Rupertem Sandersem.

Johansson i Sanders wspólnie stworzą film pod tytułem Rub & Tug. Będzie to historia ekscentrycznej Jean Marie Gill, kobiety, która pięła się na szczyty kryminalnej hierarchii w nader niestandardowy sposób. Przebierając się za mężczyznę i pracując w ten sposób jako prostytutka i właściciel ekskluzywnego salonu do masażu, Gill udaje się zinfiltrować lokalny gang, ugruntować pozycję środowiska LGBT, które przyczyniło się do powstania podziemnego imperium z samą zainteresowaną na czele.

Johansson

Fot. Materiały prasowe

Rub & Tug ma skupić się na niespodziewanej drodze do chwały, upadku oraz dziedzictwie Gill. Scenarzystą produkcji ma być Gary Spinelli (American Hustle), produkcją zaś mają zająć się Johansson, Jonathan Lia, Tobey Maguire, Matthew Plouffe, i Joel Silver. Nie wiadomo na razie, kto jeszcze wystąpi w filmie.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?