Scenarzysta Czarnej Pantery wyreżyseruje film dla Netflixa

Joe Robert Cole, najbardziej znany jako scenarzysta – a konkretniej: współscenarzysta – produkcji Ryana Cooglera zostanie reżyserem swojego drugiego filmu. Tym razem będzie to kryminał na zamówienie stacji streamingowej Netflix.

W przyszłości Cole stworzył jeszcze Amber Lake, figurując zarówno jako reżyser, jak i scenarzysta. Jego nowy film, All Day and a Night, i opowie o młodym kryminaliście, który właśnie został aresztowany. Siedząc w więzieniu, zastanawia się nad tym,  w jaki sposób dotarł do takiego a nie innego miejsca. Film ma być podzielony na trzy równoległe narracje.

Scenarzysta Czarnej Pantery

Kadr z filmu Czarna Pantera

Zobacz również: Luke Cage – Nightshade na ruchomym plakacie promującym 2. sezon!

Producentami będą Nina Jacobson i Brad Simpson, którzy wcześniej pracowali z Colem nad American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona oraz Ian Goldman, który z kolei wyprodukował dla Netflixa Punishera.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?