Scoot McNairy dołącza do obsady nowego filmu Quentina Tarantino!

Quentin Tarantino w swoim filmie Once upon a Time in Hollywood gromadzi prawdziwe perełki! Poznaliśmy kolejne nazwisko w jego nowym filmie. Scoot McNairy, znany z miniserialu Godless, wcieli się w postać kowboja Boba Gilberta. 

Quentin Tarantino nie zwalnia tempa. Do swojej produkcji angażuje kolejną znaną z filmowego świata postać. Scoot McNairy ma na swoim koncie role w Operacji Argo, Zaginionej dziewczynie i Zniewolony. 12 Years a Slave.  W filmie Tarantino postać McNairy’ego będzie kowbojem, postacią z serialu telewizyjnego z czasu, gdy film się rozpoczął.

Scoot McNairy

Fot: Materiały prasowe/ Scoot McNairy

Zobacz również: Al Pacino kolejną gwiazdą filmu Quentina Tarantino!

Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles w roku 1969. Głównymi bohaterami  Once upon a Time in Hollywood  są Rick Dalton (Dicaprio), była gwiazda serialowego westernu oraz jego długoletni dubler Cliff Booth (Brad Pitt).  Obaj próbują się odnaleźć w Hollywood ery hipisów, który różni się bardzo od tego Hollywood, który zastali, kiedy przybyli tu przed laty w poszukiwaniu kariery. Sąsiadką Ricka jest żona Romana Polańskiego, Sharon Tate.

Once upon a Time in Hollywood ma mieć swoją premierę 9 sierpnia 2019 roku czyli w 50 rocznicę zabójstwa Sharon Tate przez sektę Charlesa Mansona. Oprócz wyżej wymienionych nazwisk zobaczymy także Margot Robbie, Jamesa Marsdena, Ala Pacino, Dakote Fenning, Tima Rotha czy Keitha Jeffersona. Do roli Romana Polańskiego Quentin chciałby natomiast zaangażować polskiego aktora. Wciąż czekamy na informację, kto to będzie. Za produkcję odpowiada David Heyman wraz ze studiem Sony Pictures. Budżet filmu wynieść ma około 100 milionów.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Vanity Fair

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?