Advertisement
Advertisement

Sekielski zapowiedział trzecią część Tylko nie mów nikomu!

Ledwo zapowiedziano drugą odsłonę kontrowersyjnego dokumentu braci Sekielskich, a tymczasem już wygląda na to, że doczekamy się co najmniej jeszcze jednego sequela.

O powstaniu trzeciej części Tylko nie mów nikomu Sekielski poinformował w ubiegłą niedzielę, w trakcie włąsnej audycji Sunday Night Live. Dodał również, że premiera części drugiej może zostać lekko przesunięta z października na kolejny miesiąc.

Kolejny film dotyczący przestępstw seksualnych duchownych zostanie wyemitowany jesienią. Mówiłem o tym, że będzie to październik, ale być może będzie to listopad, bo nie zamierzamy się spieszyć. Pewnie zakończymy to trzecią częścią jesienią 2020 roku

Tylko nie mów nikomu

Fot. kadr z filmu Tylko nie mów nikomu

Zobacz również: Tomasz Kot gwiazdą biografii o Nikoli Tesli

Pierwsza część Tylko nie mów nikomu została wypuszczona 11 marca, po niecałym miesiącu notując 22 miliony wyświetleń. Dokument zawiera nagrane ukrytą kamerą spotkania ofiar kościelnej pedofilii ze swoimi niegdysiejszymi oprawcami. Film został sfinansowany przez serwis crowdfoundingowy Patronite.pl. Sekielscy już wcześniej wspominali o tym, że będą kręcić kontynuację. Póki co do niedawna mogliśmy kupić specjalne koszulki promujące film.

Źródło: Na Temat / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?