Sequel hitu Do wszystkich chłopców, których kochałam otrzymał datę premiery

Do wszystkich chłopców, których kochałam, czyli komedia romantyczna od Netflixa otrzyma sequel i już wiemy kiedy. W planach jest już również trzecia część.

W kontynuacji hitu z 2018 roku ponownie wystąpią Lana Condor grająca postać Lary Jean Covey i Noah Centineo wcielający się w Petera Kavinsky’ego. Netflix podzielił się również tytułem części drugiej. Sequel powstaje pod nazwą To All the Boys: P.S. I Still Love You. Premiera przewidziana jest z kolei na 12 lutego 2020 roku. Data ta nie jest niczym dziwnym, gdy zauważymy, że to ścisły sezon walentynkowy. Trzecia część również ma już oficjalny tytuł. Będzie nazywać się To All the Boys: Always and Forever. Nie podano kiedy finał trylogii pojawi się na platformie Netflixa, ale możemy domyślać się, że będzie to w podobnym okresie następnego roku.

Zobacz również: Pyros – Reese Witherspoon gwiazdą nowego Sci-Fi od Netflixa!

Do wszystkich chłopców, których kochałam, skupia się na losach Lary Jean. Jej życie bardzo się komplikuje, gdy zostają odkryte jej listy miłosne. Zamieszanie powoduje coraz większe spustoszenie w jej relacjach. Film miał swoją premierę w sierpniu 2018 roku i stał się wielkim sukcesem. Poza samą dużą oglądalnością, połowa osób, która zobaczyła produkcję, obejrzała ją jeszcze przynajmniej raz.

Źródło: twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?