Advertisement

Serce nie sługa – zwiastun komedii romantycznej z Pawłem Domagałą

Polsat zaprezentował w sieci zwiastun swojego filmu fabularnego. Serce nie sługa będzie komedią romantyczną, która zawita na ekrany kin jesienią tego roku.

Jak można przeczytać w oficjalnym opisie na stronie kinowego dystrybutora Mówi Serwis Dystrybucja Serce nie sługa to film o poszukiwaniu miłości oraz zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. To obraz o związkach ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają.  Daria i Filip – główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim – czy może trwać wiecznie?

Zobacz również: Ostra noc – recenzja komedii ze Scarlett Johansson

serce nie sługa domagała gąsiorowska

fot. Robert Pałka

Na ekranie zobaczymy: Romę Gąsiorowską, Pawła Domagałę, Magdalenę Różczkę, Mateusza Damięckiego, Zuzannę Grabowską, Borysa Szyca, Piotra Głowackiego, Tomasza Sapryka, Ewę Kasprzyk, Ewę Chodakowską, Krzysztofa Stelmaszyka oraz Krzysztofa Globisza. Gościnnie wystąpił również polski wokalista Mesajah.

Reżyserem filmu jest Filip Zylber (Po prostu przyjaźń). Film wyprodukował Endemol Shine Polska na zlecenie Telewizji Polsat.

Serce nie sługa pojawi się w kinach od 5 października.

Źródło: Mówi Serwis Dystrybucja / ilustracja wprowadzenia: fot. Robert Pałka

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Karola pisze:

Super, nie dość ze swietna obsada z moim ulubionym Domagałą to jeszcze będzie Chodakowska! Nie mogę się doczekać

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?