Advertisement

Sicario 2: Soldado – czy macie oko na przesyłce? Pełen napięcia fragment obrazu!

W najnowszym materiale promującym film Sicario 2: Soldado robi się naprawdę gorąco, gdy wszystkie oczy zwracają się w stronę córki niesławnego Carlosa Reyesa. Oto fragment przejęcia cennego towaru! Gwiazdami kontynuacji przeboju są Benicio Del Toro i Josh Brolin. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Sicario 2: Soldado jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku, kontynuacją niezwykle udanego filmu Sicario. Poniżej znajdziecie film, przedstawiający nową scenę z nadchodzącego widowiska.

Zobacz również: Night School – kolejny zwiastun szalonej komedii z udziałem Kevina Harta!

Opis dystrybutora (kino): Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego  barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów.

To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

W obsadzie znajdują się ponadto: Jeffrey Donovan, Manuel Garcia-Rulfo i Catherine Keener. Włoski reżyser Stefano Sollima nakręcił omawiany thriller na podstawie scenariusza Taylora Sheridana.

Kontynuacja szokującego przeboju zadebiutuje w polskich kinach już 20 lipca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Sony

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?