Sługi wojny – Piotr Stramowski na tropie terrorystów. Oficjalne zdjęcia z thrillera!

Sługi wojny to nowy thriller sensacyjny Mariusza Gawrysia (Sługi boże), którego gwiazdą jest znany z filmów Patryka Vegi Piotr Stramowski. Prezentujemy oficjalne zdjęcia promujące film wchodzący na ekrany kin w sierpniu.

Oficjalny opis filmu brzmi następująco: Znalezione zostaje ciało profesora Jerzego Abramskiego – specjalisty od przeszczepu szpiku i szefa firmy działającej na polu transplantologii. Jest jasne, że mężczyzna został zamordowany. Do sprawy zostaje przydzielony komisarz Samborski, ksywa „Sambor” (Piotr Stramowski). Na miejscu policjant dowiaduje się, że będzie zmuszony poprowadzić śledztwo wspólnie z młodszą aspirant Martą Zadarą (Maria Kania). Mimo początkowych uprzedzeń, para policjantów tworzy niezawodny duet. Wkrótce ginie kolejna osoba z bliskiego otoczenia profesora. Zaczyna się wyścig z czasem. Śledczy wpadają na trop fundacji „Pomocna dłoń” należącej do nieżyjącego naukowca, a sprawą zaczyna interesować się wywiad wojskowy. Niebezpieczna gra nabiera tempa.

Zobacz również: Ostra – pierwsze zdjęcia z polskiego filmu o muzycznym talent show

W filmie reżysera Mariusza Gawrysia wystąpią: Piotr Stramowski, Maria Kania, Paweł Królikowski, Karolina Czarnecka, Bartłomiej Kotschedoff, Aleksandra Pisula, Zbigniew Stryj. Scenariusz do Sług wojny stworzyli Mariusz Gawryś i Maciej Strzembosz. Film został wyprodukowany przez Wytwórnię Filmów Fabularnych i Dokumentalnych.

Kinowa premiera Sług wojny już 23 sierpnia. Za dystrybucję odpowiada Kino Świat.

Źródło: informacja prasowa: ilustracje: fot. Robert Pałka

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?