Smętarz dla zwierzaków – pojawiły się pierwsze opinie dziennikarzy

Festiwal SXSW przyniósł pierwsze projekcje nowej adaptacji powieści Stephena Kinga. Pojawiły się zatem pierwsze reakcje na tę produkcję.

Lwia część opinii jest pozytywna. Chwali się przede wszystkim wartką akcję, trzymającą w napięciu od początku do końca, a także walory techniczne. Mają miejsce również porównania do adaptacji Lśnienia – również pod względem odejścia od literackiego pierwowzoru. Znalazło się również miejsce na słowa krytyki. W głównej mierze dostało się środkom mającym straszyć widza, bazującym na jump scare’ach.

Zobacz również: Sherlock Holmes 3 będzie rozgrywać się w Ameryce?

Oficjalny opis dystrybutora (kino): Czasem lepiej pozwolić umarłym pozostać martwymi… Thriller na podstawie bestsellerowej powieści mistrza grozy Stephena Kinga.

Obsada filmu: Jason Clarke – Louis Creed, John Lithgow – Jud Crandall, Amy Seimetz – Rachel Creed, Jeté Laurence – Ellie Creed, Hugo Lavoie / Lucas Lavoie – Gage Creed, Obssa Ahmed – Victor Pascow i Sonia Maria Chirila – młoda Rachel.

Nową adaptację cenionej powieści mistrza grozy, która została zrealizowana dla wytworni Paramount Pictures, wyreżyserowali Dennis Widmyer i Kevin Kolsch na podstawie scenariusza sporządzonego przez Jeffa Buhlera oraz Davida Kajganicha. Produkcją obrazu zajęli się z kolei Lorenzo di Bonaventura, Mark Vahradian, a także Steven Schneider.

Nowa wersja filmu Smętarz dla zwierzaków trafi do polskich kin już 3 maja 2019 roku. Bądźcie zatem gotowi na mrożące krew w żyłach widowisko, które pozostanie Wam w pamięci jeszcze na długo po samym seansie. Mogę Wam to zagwarantować.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?