Advertisement

Smętarz dla zwierzaków – reżyser melduje rozpoczęcie zdjęć!

Remake adaptacji powieści Stephena Kinga był już zapowiadany od jakiegoś czasu. Teraz  Dennis Widmyer, jeden z reżyserów widowiska, ogłosił wszem i wobec, że Smętarz dla zwierzaków rozpoczyna produkcję.

Paramount Pictures rusza ze swoim najnowszym projektem, co możemy zobaczyć na Twitterze. Na zdjęciu widzimy jak Widmyer trzyma klaps wraz z Kevinem Kolschem, który wraz z nim tworzy Smętarz dla zwierzaków:

Zobacz również: Suspiria – horror otrzymał kategorię wiekową R. Znamy uzasadnienie!

Jud to będący w podeszłym wieku sąsiad i przyjaciel Louisa Creeda (w jego roli wystąpi Jason Clarke), który zna wszystkie tajemnice zamieszkiwanej przez niego miejscowości. Bohater zabiera młodą rodzinę na spacer po okolicy. Kończy się ona wizytą w osobliwym miejscu pochówku znanym jako Smęmtarz dla zwierzaków. Po tragicznym wypadku, w którego wyniku ginie kot Creedów, Jud decyduje się zdradzić im pewną tajemnicę. Niestety okaże się ona ich przyszłą zgubą.

Adaptację wytworni Paramount Pictures wyreżyserują Dennis Widmyer i Kevin Kolsch na podstawie scenariusza sporządzonego przez Jeffa Buhlera. Produkcją zajmą się Lorenzo di Bonaventura, Mark Vahradian i Steven Schneider.

Nowa wersja filmu Smętarz dla zwierzaków trafi do amerykańskich 19 kwietnia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?