AdvertisementSmętarz dla zwierzaków z najnowszym spotem

Pojawiło się kolejne wideo promujące nową adaptację powieści Stephena Kinga.

Zobacz również: Taika Waititi z serialową wersją Bandytów Czasu Terry’ego Gilliama!

Oficjalny opis dystrybutora (kino): Czasem lepiej pozwolić umarłym pozostać martwymi… Thriller na podstawie bestsellerowej powieści mistrza grozy Stephena Kinga.

Obsada filmu: Jason Clarke – Louis Creed, John Lithgow – Jud Crandall, Amy Seimetz – Rachel Creed, Jeté Laurence – Ellie Creed, Hugo Lavoie – Gage Creed, Lucas Lavoie – Gage Creed, Obssa Ahmed – Victor Pascow i Sonia Maria Chirila – Młoda Rachel.

Nową adaptację cenionej powieści mistrza grozy, która została zrealizowana dla wytworni Paramount Pictures, wyreżyserowali Dennis Widmyer i Kevin Kolsch na podstawie scenariusza sporządzonego przez Jeffa Buhlera oraz Davida Kajganicha. Produkcją obrazu zajęli się z kolei Lorenzo di Bonaventura, Mark Vahradian i Steven Schneider.

Nowa wersja filmu Smętarz dla zwierzaków trafi do polskich kin już 3 maja 2019 roku. Bądźcie zatem gotowi na mrożące krew w żyłach widowisko, które zostanie Wam w pamięci jeszcze na długo po samym seansie. Mogę Wam to zagwarantować.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Kerry Hayes / Paramount Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?