Śmierć nadejdzie dziś 2 – Tree ponownie próbuje uciec przed złowieszczym antagonistą w nowym klipie!

Wytwórnia Universal Pictures opublikowała kolejny fragment swojego nowego slashera z elementami komedii, którym jest obraz pt. Śmierć nadejdzie dziś 2. W poniższym materiale możecie zobaczyć Tree odgrywaną przez Jessicę Rothe. Bohaterka kolejny raz próbuje uciec przed Babyface. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Prodigy. Opętany – Sara odwiedza specjalistę w dziedzinie hipnoterapii w nowym fragmencie filmu!

Jessica Rothe staje na czele powracającej z pierwowzoru obsady w filmie pt. Śmierć nadejdzie dziś 2, będącym kontynuacją niepozornej produkcji Blumhouse z 2017 roku, która okazała się kasowym przebojem. Tym razem, nasza bohaterka o imieniu Tree (Rothe) odkrywa, że ciągłe umieranie było zdecydowanie prostsze, niż to, co czekało ją w niedalekiej przyszłości. Jason Blum ponownie zajął się produkcją, a Christopher Landon powrócił jako scenarzysta i reżyser widowiska.

W sequelu widzowie zobaczą również następujące gwiazdy: Israel Broussard, Ruby Modine, Rachel Matthews i Phi Vu.

Film pt. Śmierć nadejdzie dziś 2 pojawi się w polskich kinach już 1 marca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?