Snow Blind – Jake Gyllenhaal w nowej adaptacji komiksu

Aktor ten zdążył już mieć swój udział w megahitach superhero, na czele z ważną postacią w Spider-Man: Daleko od domu. Teraz czas na coś mniej znanego.

Snow Blind to historia na bazie komiksu Ollie Masters i Tylera Jenkinsa i opowiada o chłopcu zamieszkującym pewne miasteczko na Alasce. Do punktu zwrotnego w jego życiu dochodzi, gdy uświadamia sobie, że ma rodziców została objęta programem ochrony świadków. Kiedy tłumnie przybywa do nich FBI oraz czyhający na nich bandyci, jego życie zmieni się nieodwracalnie.

Fot. Marvel Studios/Entertainment Weekly

Zobacz również: Snow Blind – recenzja komiksu

Scenariuszem Snow Blind zajął się Patrick Ness, którego możemy pamiętać z Siedem minut po północy. Reżyserem zaś został Gustav Möller, który po raz pierwszy zajmie się anglojęzycznym projektem. Sam Gyllenhaal ma być także producentem. Nie znamy jeszcze dystrybutora, zatem i data premiery nie jest znana.

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?