Advertisement

Snyder pokazuje nowe zdjęcie z planu Army of the Dead

Zack Snyder swoją karierę rozpoczął od Świtu żywych trupów i teraz znów wraca do zombie. Właśnie pojawiło się nowe zdjęcie z planu Army of the Dead.

Snyder jak mało, który reżyser wzbudza spory swoją twórczością. Jego filmy gromadzą skrajne grupy zwolenników i antyfanów. Także jego kariera wydaje się być sinusoidą. Po świetnie przyjętych 300, Zack Snyder wzniósł się na sam szczyt i zajął blockbusterami dla DC. Niestety zaprzepaścił tą szansę i spadł w miejsce, w którym był na początku kariery. Tak jak w roku 2004 wziął się za zombie. Tym razem współpracując z Netflixem.

Zobacz również: To: Rozdział 2 – nowa zapowiedź filmu i zdjęcia obsady!

Nadchodzący film ma być swoistym połączeniem horroru i heist movie. Opowie historię grupy najemników, którzy dokonują napadu i muszą uciec ze swoim cennym łupem. Głównym problemem jest jednak fakt, że Las Vegas zostało opanowane przez zombie i jest objęte kwarantanną. W filmie występuje między innymi Dave Bautista, znany z roli w Strażnikach Galaktyki i Blade Runnera 2049.

Nadchodzący film może być bardzo ważny dla dalszej kariery Snydera, bo wiele osób uważa go za osobę w dużej mierze odpowiedzialną za porażkę kinowego uniwersum DC. Ponadto jego ostre wypowiedzi pod kątem Warner Bros. nie przysparzają mu popularności wśród innych wytwórni. Dla Netflixa to z kolei szansa przyciągnięcia kolejnej grupy widzów znanym powszechnie nazwiskiem.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: vero.co/zacksnyder

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?