Songbird – oto zwiastun filmu o pandemii produkcji Michaela Baya!

Życie jak zwykle inspiruje filmowców. Stacja STX szykuje Songbird, a w nim swojego rodzaju interpretację aktualnych wydarzeń.

Film przenosi nas do niedalekiej przyszłości, kiedy pandemia staje się groźniejsza niż kiedykolwiek, zupełnie destabilizując świat. Zainfekowani mieszkańcy USA są wyciągani siłą z mieszkań i umieszczani w specjalnych obozach. Głównym bohaterem tej historii jest nieustraszony kurier, który jest uodporniony na działania wirusa. Znajduje pocieszenie w osobie Sary, jednak jako że trwa lockdown, kontakt fizyczny z ukochaną jest niemożliwy. Gdy pojawia się podejrzenie, że Sara jest zainfekowana, Nico rozpoczyna wyścig z czasem przez dystopijne Los Angeles, by ocalić ją przed uwięzieniem… lub czymś jeszcze gorszym.

Zobacz również: Halloween Kills – oto pierwsza zapowiedź kolejnego powrotu Michaela Myersa!

Reżyserem Songbird jest Adam Mason, który napisał również scenariusz z Simonem Boyesem. Twórcy zebrali całkiem pokaźną obsadę, w skład której wchodzą m.in. KJ Apa, Sofia Carson, Craig Robinson, Bradley Whitford, Peter Stormare, Alexandra Daddario, Paul Walter Hauser oraz Demi Moore.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: screen z Youtube

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?