Advertisement Advertisement
banner

Sonic the Hedgehog – Jim Carrey dołącza do obsady filmu!

Jim Carrey w kolejnym filmowym wyzwaniu? Najprawdopodobniej tak. Jak donosi ComingSoon, film Sonic the Hedgehog rozszerza swoją obsadę o kolejną osobę. Carrey wcieli się w Ivo Robotnika, nazywanego także dr Eggmanem, który jest złoczyńcą w tej historii.

Ivo Robotnik to antagonista o bardzo charakterystycznym wyglądzie. Obcisłe spodnie, czerwona marynarka i długie wąsy nadają mu dość komiczny wygląd, tym bardziej, że często jest dziecinny. Dr Eggman w komiksach o niebieskim jeżu pojawił się już w pierwszej serii. Jak myślicid, czy Carrey nadaje się do tej roli?

Jim Carrey

Fot: Variety/ Jim Carrey

Zobacz również: Sonic the Hedgehog – Tika Sumpter z główną rolą żeńską w adaptacji popularnej serii gier?

Neal H. Moritz zajmie się wyprodukowaniem obrazu, podczas gdy jego reżyserii podjął się Jeff Fowler. Z kolei Tim Miller zadba o produkcję wykonawczą omawianego projektu. W obsadzie oprócz Carreya znajdą się także Tika Sumpter i m.in. James Marsden znany z Westworld. Premiera filmu Sonic the Hedgehog została przewidziana na 15 listopada 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Screenrant

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?