Speed Kills – nowe plakaty filmu z Johnem Travoltą

Speed Kills to film biograficzny o Benie Aronoffie, który był mistrzem wyścigów łodzi motorowych. Kampania reklamowa produkcji trwa, ponieważ w sieci pojawiło się sporo nowych, interesujących plakatów.

John Travolta jest jednym z najpopularniejszych aktorów, a sławę przyniósł mu przede wszystkim występ w Pulp Fiction. Teraz wystąpi w biograficznej produkcji Speed Kills. Zobaczcie, jak prezentuje się na plakatach!

 

Zobacz również: Stranger Things – jak pracuje się na planie serialu?

Omawiana produkcja będzie traktować o prawdziwej opowieści.  Speed Kills skupi się na Benie Aronoffie, mistrzu wyścigów łodzi motorowych, który został milionerem. Wspomniana osoba znana jest ze swojego umiłowania do wdzięków kobiet, jak również stworzenia motorówki. Swoją fortunę zbudował sprzedając łodzie dla światowych liderów, miliarderów oraz gwiazd muzyki pop. Ben Aronoff współpracował z rządem USA i kartelami narkotykowymi. Jednak pokrętne interesy okazały się też jego zgubą, ponieważ został zamordowany we własnym samochodzie w Miami. Zabójstwa dokonano w 1987 roku. Okoliczności zbrodni do dzisiaj nie wyjaśniono.

Reżyserem obrazu jest Jodi Scurfield, , który ponadto sporządził scenariusz do filmu razem z Davidem Aaronem Cohenem i po konsultacji z Paulem Castro – filmowcem związanym z rodziną Aronowa. Zdjęcia rozpoczęły się 30 maja w San Juan, Puerto Rico i Miami Beach.  W obsadzie znajdują się także Kathleen Winnick, Kellan Lutz, James Remar, Tom Sizemore i Matthew Modine. Premiera filmu nastąpi w listopadzie tego roku.

Źródło: Twitter/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?