Spider-Man 3 – trzech Peterów Parkerów pojawi się w jednym filmie?!

Ostatnio dostajemy nieco nowych informacji odnośnie trzeciej odsłony Spider-Mana. A to Jamie Foxx powraca z zupełnie innego uniwersum, gdzie indziej Doktor Strange ma zostać nowym mentorem Parkera. Ale ta wieść może być prawdziwą sensacją.

Otóż portal Fandom Wire miał się dowiedzieć od swoich informatorów z Sony, że w Spider-Man 3 dojdzie do spotkania trzech różnych wersji człowieka-pająka! Zarówno Tobey Maguire, jak i Andrew Garfield mieli wyrazić swoje zgody na występ w produkcji. Obaj mieliby się pojawić w finale i pomóc głównemu herosowi zwyciężyć batalię.

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Spider-Man 3 – Doktor Strange pojawi się w filmie! Będzie mentorem superbohatera

Na stołku reżyserskim najpewniej zasiądzie Jon Watts, autor dwóch poprzednich części przygód Parkera. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, zgodnie z nową umową Spider-Man pojawi się jeszcze gościnnie w jednym z filmów MCU.

Źródło:  FandomWire / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?