Spider-Man: Daleko – nowe sceny w zapowiedzi!

Pojawiło się kolejne wideo promujące najnowszy film Marvela, stanowiący również oficjalne zamknięcie 3. fazy Marvel Cinematic Universe.

Peter Parker opowiada w nim swojemu dobrze znanemu nam kumplowi o swoich planach na wakacje w Europie. W międzyczasie pojawiają się także fragmenty z filmu Spider-Man: Daleko od domu. Wśród nich wyróżnić można rozmowę z MJ (po raz kolejny zostaje więcej niż zasugerowane, że postać zna jego tożsamość), spotkanie z Mysterio (Jake Gyllenhaal) czy walkę z nowymi przeciwnikami.

Zobacz również: Spider-Man: Daleko od domu – nowa zapowiedź. Ciocia May pakuje strój Petera

Spider-Man: Daleko od domu zakończy Trzecią Fazę Kinowego Uniwersum Marvela. Mówi się, że to swego rodzaju koniec pewnej epoki. Pewnym jest więc, że tego filmu po prostu nie można przegapić. Obok Toma Hollanda w głównej roli w widowisku wystąpią także Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Jon Favreau jako „Happy” Hogan oraz Jake Gylenhall, który wcieli się w Mysterio – postać wyjątkowo nieoczywistą.

Film w kinach od 5 lipca.

Źródło: Youtube / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?