Spider-Man: Daleko od domu – Mysterio i Spider-Man oraz inne materiały promujące film

W sieci pojawiły się nowe zdjęcie promujące film Spider-Man: Daleko od domu z tytułowym bohaterem oraz Mysterio granym przez Jake’a Gylenhaala. Ponadto, kompoztor Michael Giacchino podzielił się fragmentem ścieżki dźwiękowej z produkcji.

Poza wspólnym zdjęciem Spider-Mana (Tom Holland) i Mysterio (Jake Gylenhaal), pojawiły się również grafiki z głównym bohaterem mającym całkowicie zmieniony kostium. Michael Giacchino postanowił z kolei podzielić się efektami prac nad muzyką do kolejnej części przygód Człowieka Pająka. W filmie mają znaleźć się nowe wersje motywów wykorzystanych w Homecoming.

Spider-Man: Daleko od domu

Fot. Marvel Studios

Spider-Man: Daleko od domu

Fot. Marvel Studios, PepsiCo

Zobacz również: Spider-Man: Daleko od domu – kolejne zdjęcia z filmu. Spotkanie Petera i Mysterio

Peter Parker wraz z przyjaciółmi, tj. Nedem, MJ oraz resztą grupy, postanawia udać się na wakacje do Europy. Jednak, plan porzucenia kostiumu przez niego kostiumu superbohatera zostaje pokrzyżowany wraz z przybyciem Nicka Fury’ego, który zleca mu ważne zadanie. Ma on odkryć, kto kryje się za niespodziewanymi atakami potworów tworzonych z różnych żywiołów i siejących spustoszenie na kontynencie.

Obsada widowiska prezentuje się obecnie w następujący sposób:  Tom Holland – Spider-Man, Zendaya – Michelle Jones, Marisa Tomei – ciocia May, Jake Gyllenhaal – Mysterio, Michael Keaton – Adrian Toomes / The Vulture, Numan Acar – Dimitri, Samuel L. Jackson – Nick Fury, Cobie Smulders – Maria Hill oraz J.B. Smoove.

Spider-Man: Daleko od domu wyreżyserował Jon Watts. Scenariusz natomiast sporządzili Chris McKenna i Erik Sommers. Wysoce oczekiwany sequel udanego widowiska trafi do polskich kin już 5 lipca 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?