Spider-Man: Daleko od domu – Tom Holland i Jake Gyllenhaal w kostiumach z wizytą w szpitalu

Film filmem, tymczasem aktorów grających w nowym filmie Marvela stać na miły gest.

W trakcie służbowego pobytu w Londynie Tom Holland i Jake Gyllenhaal zdołali znaleźć czas, by odwiedzić jeden ze szpitali. A zrobili to zakładając stroje Spider-Mana i Mysterio. Co istotne, to nie była w żaden sposób wyreżyserowana akcja mająca wypromować film. Aktorzy wybrali się w tamto miejsce bez informowania o tym mediów i tylko zdjęcia wykonane przez znajdujące się w szpitalu osoby w ogóle dokumentują fakt, że tam byli.

Zobacz również: Spider-Man: Daleko od domu – główni bohaterowie na nowych plakatach

Spider-Man: Daleko od domu zakończy Trzecią Fazę Kinowego Uniwersum Marvela. Mówi się, że to swego rodzaju koniec pewnej epoki. Pewnym jest więc, że tego filmu po prostu nie można przegapić. Obok Toma Hollanda w głównej roli w widowisku wystąpią także Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Jon Favreau jako „Happy” Hogan oraz Jake Gylenhall, który wcieli się w Mysterio – postać wyjątkowo nieoczywistą.

Film w kinach od 5 lipca.

Źródło: Youtube / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?