AdvertisementSpider-Man: Daleko od domu – zaprezentowano kostium Mysterio widziany w filmie

Na platformie społecznościowej Instagram umieszczono grafikę promującą film Spider-Man: Daleko od domu, na której widać Mysterio. W nadchodzącej produkcji wcieli się w niego Jake Gyllenhaal.

W zwiastunie filmu mogliśmy ujrzeć Mysterio, który wydaje się pomagać Spider-Manowi (Tom Holland) w scenie mającej miejsce w Wenecji. Nie wiadomo, jednak jaką rolę odegra postać grana przez Jake’a Gyllenhaala.

Zobacz również: Spider-Man: Daleko od domu – Parker tłumaczy się z kostiumu na lotnisku w nowym fragmencie!

Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie Spider-Man: Daleko od domu. Nasz przyjaciel-superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty. Wspólnie z nimi wyrusza na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.

W filmie zobaczymy m.in. Toma Hollanda, Samuela L. Jacksona, Zendayę, Cobie Smulders, Jona Favreau, JB Smoove’a. Ze specjalnym udziałem Marisy Tomei i Jake’a Gyllenhaala.

Film będzie mieć swoją polską premierę 5 lipca 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?