Spider-Man: Far From Home będzie większy i zabawniejszy od pierwszej części

Pojawiające się w ostatnich tygodniach wieści o sequelu Spider-Man: Homecoming pozwalają układać nam powoli wszystko w jedną całość. Kolejną krótką informacją podzielił się montażysta filmów z uniwersum MCU, Dan Lebental.

Kilka dni temu dostaliśmy zdjęcia z planu Spider-Man: Far From Home w Anglii. Dan Lebental, montażysta filmów Marvela, pracował przy takich produkcjach z uniwersum MCU: Iron Man, Iron Man 2, Thor: Mroczny świat, Ant-Man, Spider-Man: Homecoming. Jego najnowszym projektem jest Ant-Man i Osa, a przyszłym druga część przygód Człowieka-Pająka. Właśnie o tę produkcję zapytał go portal The Hollywood Reporter, na co Lebental odpowiedział:

Nie mogę za dużo o tym mówić, ale mogę obiecać, że będzie większy, jak i zabawniejszy od pierwszej części. Na więcej informacji trzeba poczekać.

Można z tej wypowiedzi wyciągnąć prosty wniosek, że będzie „więcej i lepiej”. Może to budzić pewne wątpliwości, ale w przypadku produkcji ze stajni Marvela większych obaw mieć nie powinniśmy.

Spider-Man: Far From Home

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – możemy jeszcze zobaczyć dodatkowe pół godziny historii Thanosa!

Samą większą skalę będzie można łatwo przedstawić. W końcu akcja Spider-Man: Far From Home ma się dziać w kilku krajach, co przełoży się na wielkość produkcji oraz samo odnalezienie się Petera w innych państwach może doprowadzić do wielu zabawnych sytuacji.

Przypomnijmy, że w roli Sępa powróci Michael Keaton oraz ciągle trwają rozmowy z Jake’em Gyllenhaalem, który miałby wcielić się w Mysterio. Za reżyserię odpowiadać ponownie będzie Jon Watts, a scenariusz również wyjdzie spod rąk Chrisa McKenna oraz Erika Sommersa.

Data premiery zapowiedziana jest na 5 lipca 2019 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?