Spider-Man: Far From Home – kolejne zdjęcia w Czechach?

Według doniesień Prague Reporter, najnowsza część przygód Spider-Mana ma być kręcona w tym miesiącu w Czechach.

Spora część ujęć filmu Spider-Man: Far From Home miała miejsce w Londynie. Mieszkańcy Pragi i Liberca mogą się cieszyć z tego, że w ich miastach również będzie się dziać akcja produkcji.

Kadr z filmu Spider-Man: Homecoming

Wiemy, że sequel zabierze tytułowego bohatera z Nowego Jorku w podróż po Europie. Pajączek zatem skończy w Londynie, a widzowie zobaczą globalne skutki wojny przedstawionej w Avengers: Wojna bez granic. Potwierdzono także realizację kolejnej części, która dziać będzie się po wydarzeniach przedstawionych w trzeciej i czwartej części Mścicieli.

Obecna obsada filmu Spider-Man: Far From Home składa się z następujących gwiazd: Tom Holland – Spider-Man, Zendaya – MJ i Marisa Tomei – ciocia May. Jake Gyllenhaal ciągle negocjuje własny angaż do produkcji w roli Mysterio, podczas gdy Michael Keaton zapowiedział swój powrót jako Adrian Toomes / The Vulture. Nowymi nabytkami są: J.B. Smoove i Numan Acar. Ponadto w sieci krążą informacje, jakoby Samuel L. Jackson i Cobie Smulders również mieli wystąpić w widowisku, w dobrze znanych widzom rolach, czyli Nicka Fury’ego i Marii Hill.

Spider-Man: Far From Home wyreżyseruje Jon Watts na podstawie scenariusza autorstwa Chrisa McKenna i Erika Sommersa. Film zadebiutuje w kinach 5 lipca 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Spider-Man: Homecoming

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Eeeee pisze:

Eeee, jak FFH może pokazywać wydarzenia po Infinity War i jeszcze mieć Pajaczka w obsadzie?

Tomasz Rewers pisze:

Premiera FFH odbędzie się kilka miesięcy po premierze Avengers 4 gdzie prawdopodobnie Pajączek powróci do świata żywych 🙂 Chyba nie ma innego wyjścia skoro Marvel planuje więcej filmów o Spider-Manie 😉

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?