Advertisement
banner

Spider-Man: Far From Home – Numan Acar w obsadzie. Czyżbyśmy poznali kolejnego złoczyńcę?!

Do ekipy nowego Spider-Mana dołącza Numan Acar (Homeland, Wielki mur). Pojawiły się przy tym sugestie, kogo aktor mógłby zagrać.

Według Deadline, Acar ma zagrać postać o imieniu Dmitri. Nie ma póki co dokładniejszych informacji od Sony, jednak na kartach komiksów istnieje Dmitri Smeardyakov a.k.a. Chameleon, będący superzłoczyńcą w pierwszych albumach o Spider-Manie. Ten obdarzony imieniem oraz nazwiskiem dwóch różnych postaci z powieści Dostojewskiego mężczyzna jest superszpiegiem i mistrzem kamuflażu. Potrafi stworzyć maskę imitującą każdą twarz napotkanej wcześniej osoby. Może zatem potencjalnie dołączyć do J.B. Smoove’a oraz prawdopodobnie Jake’a Gyllenhaala.

Acar

Kadr z serialu Homeland

Zobacz również: Deadpool 2 – zwiastun rozszerzonej wersji!

Przypomnijmy, że w roli Sępa powróci Michael Keaton. Oczywiście, jako Spider-Mana ponownie zobaczymy Toma Hollanda. Za reżyserię odpowiadać będzie Jon Watts, a scenariusz wyjdzie spod rąk Chrisa McKenna oraz Erika Sommersa. Mający premierę w zeszłoroczne wakacje Spider-Man: Homecoming zarobił ponad 880 milionów dolarów.

Data premiery Spider-Mana: Far From Home zapowiedziana jest na 5 lipca 2019 roku.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?