the old guard background Advertisement

Spider-Man: Far From Home – oficjalne logo filmu

Najnowszy film ze Spider-Manem w kinach pojawi się dopiero w przyszłym roku, ale twórcy dbają, aby widzowie otrzymywali świeżą garść newsów. Tym razem dowiedzieliśmy się, że Spider-Man: Far From Home otrzymał oficjalne logo produkcji od Sony Pictures.

Nowe logo nie zaskakuje, w szczególności podtytuł ma tą samą czcionkę i kolor. Wciąż niestety niewiele wiadomo na temat nadchodzącej fabuły filmy Spider-Man: Far From Home. Mówi się, że prace trwają aktualnie na terenie Wielkiej Brytanii. To nie jedyna tajemnica najnowszej części przygód superbohatera. Nie wiadomo także, czy Jake Gylenhaal pojawi się w roli Mysterio – wciąż czekamy na oficjalną informację.

Spójrzcie poniżej na oficjalne logo Spider-Mana i dajcie znać, jak Wam się podoba!

Fot: Sony Pictures

Zobacz również: Nowe szaty króla – wszystkie dotychczas potwierdzone kostiumy Spider-Mana!

Akcja kolejnej części Spider-Mana ma się dziać w kilku krajach, co przełoży się na wielkość produkcji oraz samo odnalezienie się Petera w innych państwach może doprowadzić do wielu zabawnych sytuacji. Przypomnijmy także, że w roli Sępa powróci Michael Keaton. Oczywiście, jako Spider-Mana ponownie zobaczymy Toma Hollanda. Za reżyserię odpowiadać będzie Jon Watts, a scenariusz wyjdzie spod rąk Chrisa McKenna oraz Erika Sommersa. Mający premierę w zeszłoroczne wakacje Spider-Man: Homecoming zarobił ponad 880 milionów dolarów.

Data premiery filmu zapowiedziana jest na 5 lipca 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nc8forReal pisze:

Biedny spier-man… tak daleko od domu.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?