Spider-Man: Far From Home – Tom Holland pokazuje się czerwono-czarnym kostiumie u Jimmy’ego Kimmela!

Ekipa pracująca nad Far From Home zakończyła niedawno zdjęcia w Londynie i Nowym Jorku. W międzyczasie Tom Holland złożył niespodziewaną wizytę w show Jimmy Kimmel Live! – i to bynajmniej nie w cywilu.

Na sam koniec, kiedy Kimmel chciał przyszpilić aktora, dowiadując się od niego, w jaki sposób Peter Parker miałby powrócić po wydarzeniach z Wojny bez granic, Holland wycofał się pod pretekstem konieczności przeszkodzenia Thanosowi w napadzie na bank.

Zobacz również: Tak wygląda Nebula w Avengers 4!

Wiemy, że sequel zabierze tytułowego bohatera z Nowego Jorku w podróż po Europie. Pajączek zatem skończy w Londynie, a widzowie zobaczą globalne skutki wojny przedstawionej w Avengers: Wojna bez granic. Potwierdzono także realizację kolejnej części, która dziać będzie się po wydarzeniach przedstawionych w trzeciej i czwartej części Mścicieli.

Obecna obsada filmu Spider-Man: Far From Home składa się z następujących gwiazd: Tom Holland – Spider-Man, Zendaya – MJ i Marisa Tomei – ciocia May. Jake Gyllenhaal ciągle negocjuje własny angaż do produkcji w roli Mysterio, podczas gdy Michael Keaton zapowiedział swój powrót jako Adrian Toomes / The Vulture. Nowymi nabytkami są: J.B. Smoove i Numan Acar. Ponadto w sieci krążą informacje, jakoby Samuel L. Jackson i Cobie Smulders również mieli wystąpić w widowisku, w dobrze znanych widzom rolach, czyli Nicka Fury’ego i Marii Hill.

Spider-Man: Far From Home wyreżyseruje Jon Watts na podstawie scenariusza autorstwa Chrisa McKenna i Erika Sommersa. Film zadebiutuje w kinach 5 lipca 2019 roku.

Źródło: comicbokmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?