Advertisement

Spider-Man: Far From Home – znamy datę premiery zwiastuna!

Wszyscy myśleliśmy, że pierwsza zajawka wysoce oczekiwanej kontynuacji Człowieka Pająka pt. Spider-Man: Far From Home zadebiutuje w sieci jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia… Niestety tak się nie stało. Wygląda na to, iż Marvel nie chciał, aby produkcja weszła w drogę Avengers: Endgame i niepotrzebnie odciągnęła uwagę widzów lub podzieliła jej fanów.

Spider-Man

Fot.: Marvel; CTMG, Inc.

Zobacz również: Czarna Wdowa pierwszym filmem Marvela z R-ką?

Już niemal ucichły jakiekolwiek pogłoski na temat ewentualnego pojawienia się, nieoficjalne przecież zapowiadanego przez różne źródła, zwiastuna. Szczęśliwie burza znów rozgorzała w sieci. Tym razem dzięki portalowi SuperBroMovies, który poinformował swoich czytelników, iż teaser omawianego widowiska trafi do Internetu 15 stycznia. Cieszycie się?

Niestety nie sprecyzowano, gdzie dokładnie zadebiutuje wysoce oczekiwany przez widzów zwiastun komiksowego show Marvela. Warto jednak tutaj dodać, iż portal CBR dotarł do odpowiednich źródeł i potwierdził podaną wcześniej datę premiery teasera nowych przygód uwielbianego przez wszystkich Pajączka. A więc już niebawem zobaczymy pierwsze ujęcia z kolejnego marvelowskiego blockbustera! Jesteście ciekawi, jak Jake Gyllenhaal spiszę się w skórze złowieszczego Mysterio? To już tylko, bądź aż, jeden dzień oczekiwań!

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Marvel; CTMG, Inc.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?