Spider-Man: Homecoming – Tom Holland ujawnił tytuł sequela?

Od dłuższego czasu pojawia się wiele informacji dotyczących fabuły, jak i tytułu drugiej części Spider-Mana z Tomem Hollandem w roli głównej. Sam zainteresowany przez „przypadek” przedstawił nam tytuł sequela Spider-Man: Homecoming na swoim Instagramie.

Jak widzimy na filmiku niżej, sequel ma mieć tytuł Spider-Man: Far From Home. Potwierdza to słowa Kevina Feige, który ujawnił w kwietniu, że w kolejnej części Spidey odwiedzi inne zakątki świata. Na pewno zobaczymy Londyn, bo to tam mają rozpocząć się zdjęcia do produkcji.

Sorry for no announcements, but I love you guys ♥️

A post shared by ✌️ (@tomholland2013) on

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – zakulisowe wideo przedstawiające powstanie wstrząsającej sceny

Poza kolejnymi informacjami o fabule, dalej czekamy na potwierdzenie angażu Jake’a Gyllenhaala w roli Mysterio. Wiemy już oficjalnie, że wróci Michael Keaton, jako Sęp. Być może ujrzymy również Scorpiona, bo w napisach końcowych Homecoming wymieniony został Michael Mando, podpisany jako Mac Gargan. Może to oznaczać, że w Spider-Man: Far From Home na ekranie ujrzymy Sinister Six, ale nie jest to nic pewnego. A do tego Marvel ciągle przesłuchuje aktorki w wieku dwudziestu kilku lat, co może oznaczać, że zobaczymy Spider-Woman, o której wiele się mówi od kilku miesięcy.

Za reżyserię drugiej części Spider-Mana od MCU odpowiadać ponownie będzie Jon Watts, a scenariusz również wyjdzie spod rąk Chrisa McKenna oraz Erika Sommersa.

Oczywiście musimy poczekać na oficjalne potwierdzenie tych informacji, które prawdopodobnie nastąpi na Comic-Conie w San Diego, który odbędzie się w połowie lipca. Data premiery sequela Spider-Man: Homecoming zapowiedziana jest na 5. lipca 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?