Spider-Man pozostaje w filmowym uniwersum Marvela!

Po krótkim rozstaniu, Sony Pictures i Marvel znaleźli sposób na powrót Spider-Mana do uniwersum. Trzeci film z serii w drodze!

Spider-Man powraca do Marvel Cinematic Universe! W piątek obie firmy wspólnie ogłosiły, że Marvel Studios i jej prezes, czyli Kevin Feige, wyprodukują trzeci film z serii Spider-Man: Homecoming. W rolę tytułowego bohatera po raz kolejny wcieli się Tom Holland. Premiera filmu zaplanowana jest na 16 lipca 2021 roku.

Spider-Man

Zobacz również: Aidan Turner dołącza do obsady filmu The Last Planet w reżyserii Terrence’a Malicka

Producent, Kevin Feige w krótkim oświadczeniu mówi:

Jestem podekscytowany, że podróż Spider-Mana w MCU będzie kontynuowana i że wszyscy w Marvel Studios możemy dalej nad tym pracować. Spider-Man to potężna ikona i bohater, którego historia dociera do wszystkich grup wiekowych i odbiorców na całym świecie. Jest jedynym superbohaterem, który może zagościć w różnych uniwersach filmowych, a skoro Sony kontynuuje opracowywanie własnego projektu ze świata Spidey’a, nigdy nie wiadomo, jakie niespodzianki przyniesie przyszłość.

Potwierdzono, że poza kolejną częścią Spider-Mana, Człowiek Pająk pojawi się także w przynajmniej jednym innym filmie MCU. Wypowiedź Feige’a sugeruje, że Spider-Man ma szanse pojawić się w produkcjach tworzonych przez Sony. Nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejne informacje.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures

Miłośnik piłki nożnej, kibic FC Barcelony i Roberta Kubicy, entuzjasta kina, seriali oraz gier komputerowych.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?