Spider-Man Uniwersum – bohaterowie niczym Avengers na nowym, świetnym fanowskim szkicu

Na Reddicie pojawił się świetny fan-art, na którym najważniejsze postacie Spider-Man Uniwersum pojawiają się w scenie znanej z Avengers.

Into the Shawarma-Verse (made by @alyruko on twitter) from Spiderman

Zobacz również: Zwiastun noworocznych odcinków 9. sezonu Shameless – Niepokorni

Opis dystrybutora (kino): Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

Shameik Moore dubbinguje w omawianej animacji Milesa Moralesa, czyli jej głównego bohatera. Swoich głosów użyczają również: Liev Schreiber – Kingpin; Mahershala Ali – wujek Aaron; Brian Tyree Henry – ojciec Moralesa, Jefferson; Luna Lauren Velez – matka głównego bohatera, Rio; Lily Tomlin – ciocia May; a także Hailee Steinfeld – Spider-Gwen; Jake Johnson – Peter Parker; Kimiko Glenn – SP//dr aka Peni Parker; komediant John Mulaney – Spider-Ham i Nicolas Cage – Spider-Man Noir.

Spider-Man: Uniwersum wyreżyserowali następujący twórcy: Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman. Scenariusz z kolei sporządził utalentowany Phil Lord. Omawiany film pojawi się w polskich kinach jeszcze tego roku, a dokładniej rzecz ujmując, 25 grudnia.

Źródło: Reddit / Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?