Spin-off Johna Wicka ma już reżysera

Lionsgate wyraźnie stara się rozbudować świat Johna Wicka. Zapowiedziany spin-off pod tytułem Ballerina ma już reżysera – Lena Wisemana.

Ballerina będzie filmem, który skorzysta ze świata obserwowanego przez widzów od premiery pierwszego Johna Wicka. Nie będzie w nim jednak bohatera znanego z głównej serii. Zamiast postaci granej przez Keanu Reevesa poznamy nową, żeńską protagonistkę. Jest ona elitarną zabójczynią, poszukującą zemsty za śmierć swojej rodziny. Reżyserią produkcji zajmie się Lin Wiseman. Ma on w swoim dorobku między innymi dwie części serii Underworld oraz remake Pamięci Absolutnej. Scenariusz napisze z kolei Shay Hatten, który ma już doświadczenie z franczyzą rozszerzaną przez Ballerinę. Odpowiadał on za ten aspekt tworzenia filmu w trzeciej części serii z Keanu Reevesem.

Fot. kadr z filmu John Wick 3

Zobacz również: Terminator: Mroczne przeznaczenie – kolejne sceny w nowej zapowiedzi

Główna bohaterka nadchodzącej produkcji może być związana z organizacją przedstawioną w ostatniej części Johna Wicka. W pewnym momencie filmu, John udał się do teatru, w którym trenowano baletnice będące jednocześnie zabójczyniami. Być może, któraś z widzianych wtedy kobiet będzie protagonistką najnowszego dodatku do głównego cyklu. Na razie nie ujawniono jednak wiele informacji na temat filmu.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu John Wick 3

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?