Stało się! Liga Sprawiedliwości Snyder Cut faktycznie zostanie wyemitowana!

O wersji Snyder Cut nie do końca udanej produkcji od pewnego już czasu krążyły liczne żarty. A tymczasem wszystko wskazuje na to, że za jakiś czas będzie do obejrzenia.

Z powodu rodzinnej tragedii Zack Snyder nie mógł dokończyć produkcji, przez co przejął ją Joss Whedon. Film ostatecznie poniósł absolutną katastrofę zarówno na polu artystycznym, jak i finansowym. W końcu, bo długim oczekiwaniu wielu fanów Snydera reżyser wreszcie otrzymał możliwość wypuszczenia swojej wersji. Ma ona wyjść w 2021 roku na HBO Max.  The Hollywood Reporter podaje, że ekipa otrzyma 20-30 milionów dolarów na takie rzeczy jak montaż czy muzyka. Jak twierdzi Snyder, będzie to zupełnie inny film.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości Snyder Cut dostała… szczery zwiastun!

Opis dystrybutora produkcji (kino): Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck – Batman, Henry Cavill – Superman, Amy Adams – Lois Lane, Gal Gadot – Wonder Woman, Jason Momoa – Aquaman, Ezra Miller – The Flash, Ray Fisher – Cyborg, Willem Dafoe – Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg – Lex Luthor, Jeremy Irons – Alfred Pennyworth, Diane Lane – Martha Kent, Connie Nielsen – Queen Hippolyta, J.K. Simmons – Komisarz Gordon, Ciarán Hinds – Steppenwolf, Amber Heard – Mera i Kiersey Clemons – Iris West.

Źródło: The Hollywood Reporter  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?