Stan & Ollie – pierwszy zwiastun filmu o Flipie i Flapie

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu biograficznego o Flipie i Flapie pt. Stan & Ollie. W role słynnych komików wcielają się John C. Reilly oraz Steve Coogan. Trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Pierwszy zwiastun Captain Marvel już jest!

Flip, czyli Stan Laurel  i Flap, czyli Oliver Hardy,  to duet, który w latach 1919-1951 pojawili się w około 100 produkcjach krótko i długometrażowych. Słynne komedie z tą zabawną parą zyskały miano kultowych.

Film skoncentruje się na relacji obydwu panów z ich żonami: Lucile i Idą. Zostanie przedstawiona ich ostatnia trasa z roku 1953, w czasie której pod znakiem zapytaniami stanie przyszłość aktorów. Pomimo wszelkich przeciwności Flip i Flap zawsze byli w stanie się śmiać.

Produkcję Stan & Ollie wyreżyserował Jon S. Baird, a autorem scenariusza jest Jeff Pope, który był nominowany do Oscara za film Tajemnica Filomeny. Premiera filmu odbędzie się 11 stycznia 2019 roku w Wielkiej Brytanii. Nie wiadomo jeszcze, kiedy zawita na polskich ekranach.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures Classics

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?