Star Trek – będą kolejne części nowej wersji kultowego uniwersum?

Po tym, jak w 2016 wyszło Star Trek: W nieznane i nie spotkało się z najlepszym odbiorem. Była mowa czy to o projekcie Quentina Tarantino, jak i Noah Hawleya, jednak ostatecznie media były na ogół zgodne do tego, że Paramount Pictures rzuciło w tej kwestii ręcznik. Wydawało się, że sprawa jest skończona.

A jednak nowe doniesienia sugerują, że filmowe kontynuacje mają wchodzić w grę. I wlicza się w to także potencjalny projekt Hawleya, jak i scenariusz Mark L.Smitha dla potencjalnej produkcji Tarantino. Ma być również rozważany projekt, w którym wystąpiłyby gwiazdy dotychczasowej trylogii, czyli Chris Pine oraz Chris Hemsworth.

Fot. Kadr z filmu Star Trek: W Nieznane

Zobacz również: Mniejsze produkcje czeka zejście do streamingu? Ben Affleck o zmianach w przemyśle filmowym

Opis Star Trek: W nieznane – Kolejna odsłona kultowej serii, która wrosła w popkulturę, co więcej – współtworzyła ją. Twórcy ponownie zabiorą nas w emocjonującą międzygalaktyczną podróż. Wspólnie z bohaterami filmu znów będziemy „śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek”. Za reżyserię filmu odpowiada Justin Lin, twórca czterech części „Szybkich i wściekłych”.

Źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: Paramount Pictures

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?