the old guard background Advertisement

Star Wars: The Rise of Skywalker – Luke wznosi się na plakacie autorstwa Bosslogic

Popularny w internecie twórca o ksywie Bosslogic opublikował w swoich mediach społecznościowych autorski plakat do IX epizodu Gwiezdnych wojen. Jak można zauważyć na poniższej grafice, bawi się on interpretacją znaczenia podtytułu The Rise of Skywalker, traktując go dosłownie. Oto unoszący się Luke Skywalker.

bosslogic the rise of skywalker

fot. Bosslogic

Zobacz również: Teoria o rodzicach Rey. Poznaliśmy ich w filmie o Hanie Solo?

W obsadzie IX Epizodu Gwiezdnych wojen znaleźli się: Daisy Ridley (Rey), Adam Driver (Kylo Ren), John Boyega (Finn), Oscar Isaac (Poe Dameron), Lupita Nyong’o (Maz Kanata), Domhnall Gleeson (Generał Hux), Kelly Marie Tran (Rose), Joonas Suotamo (Chewbacca), Mark Hamill (Luke Skywalker), Anthony Daniels (C-3PO) oraz Billie Lourd. Dołączą do nich m.in. Dominic Monaghan, Keri Russell, Naomi Ackie i Richard E. Grant w nieznanych jeszcze rolach. Co więcej, do roli Lando Calrissiana powróci Billy Dee Williams. W filmie pojawi się również postać Lei Organy, w którą wcielała się zmarła Carrie Fisher, a sceny z jej udziałem zostaną stworzone dzięki niewykorzystanym nagraniom z poprzednich odsłon trylogii sequelowej.

Zobacz również: Z której strony Mocy będzie korzystać Rey? – teoria fanów Gwiezdnych Wojen

Zdjęcia rozpoczęły się na początku sierpnia 2018 roku. Reżyserem filmu jest J. J. Abrams, który stworzył scenariusz we współpracy z Chrisem Terrio, Colinem Trevorrowem i Derekiem Connollym. Muzykę skomponuje po raz kolejny John Williams, mający na swoim koncie utwory do niemal wszystkich epizodów space opery.

Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker pojawi się w polskich kinach już 19 grudnia 2019 roku.

Źródło: twitter/bosslogic / ilustracja wprowadzenia: Disney/Lucas Film

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?