Strażnicy Galaktyki vol. 3 wstrzymani!

Po aferze związanej ze zwolnieniem Jamesa Gunna, Disney i Marvel Studios podjęli decyzję o wstrzymaniu prac nad projektem trzeciej części Strażników Galaktyki na czas nieokreślony.

Strażnicy Galaktyki vol. 3 nie mieli jeszcze ustalonej daty premiery, ale wstępne przygotowania do realizacji produkcji już trwały.  Scenariusz był gotowy, preprodukcja miała ruszyć jesienią, początek zdjęć zaplanowano na styczeń, a reżyserem miał być po raz trzeci James Gunn.

Twórca sukcesu Strażników został jednak zwolniony przez Disneya za niewybredne wpisy  sprzed lat, w których naśmiewał się on m.in. z pedofilii czy zamachów 11/9. Po zwolnieniu Gunna odwołani zostali członkowie ekipy preprodukcyjnej. Marvel chce się przegrupować i znaleźć nowego reżysera.

Strażnicy Galaktyki

Fot. Marvel

Zobacz również: Captain Marvel zabija Thanosa na nowej fanowskiej grafice Avengers 4!

Według Hollywood Reporter przedstawiciele studia spotkali się z reżyserem Thor: Ragnarok,Taiką Waititim, ale nie wiadomo, jaki był temat rozmowy. Waititi był jednym z faworytów fanów wskazywany jako ewentualne zastępstwo za Gunna.

W tym momencie trzeba czekać na ruch Disneya i Marvela w kwestii przyszłości Strażników.

Źródło: The Hollywood Reporter/Ilustracja wprowadzenia: Mat.prasowe

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Doctor Who pisze:

9/11 nie 11/9

Malowany pisze:

To Polski artykuł więc piszą po polsku daty Donald

Obywatel pisze:

On w tych tweetach osobiście promował pedofilie i opowiadał o swoich tego typu zachowaniach. Tweetów tego typu usunął z swojego kontavok 10 000. Szkoda że redakcja nie postarała się sprawdzić tego o czym pisze. Nowoczesne dziennikarstwo…

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?