Stuber – zwiastun tylko dla dorosłych!

Wytwórnia 20th Century Fox opublikowała przeznaczony jedynie dla dorosłych nowy zwiastun filmu Stuber. Produkcja to komedia akcji, której gwiazdami są Kumail Nanjiani i Dave Bautista! Trailer podkreśla partnerską chemię pomiędzy bohaterami omawianej produkcji.

Film wyreżyserował Michael Dowse. W jego obsadzie, oprócz rzeczonych na początku newsa gwiazd, znajdują się również: Iko Uwais, Natalie Morales, Betty Gilpin, Jimmy Tatro, Mira Sorvino i Karen Gillan.

Zobacz również: The Sims 4 – zapowiedziano dodatek Wyspiarskie życie! | E3 2019

Pewnego dnia cechujący się łagodnym usposobienie kierowca ubera o imieniu Stu (Kumail Nanjiani) zabiera kolejnego pasażera (Dave Bautista). Nic nadzwyczajnego, taka parzcież jego praca… Niemniej sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy człowiek na tylnym siedzeniu okazuje się policjantem, będącym właśnie na tropie brutalnego mordercy. Spokojny i bezkonfliktowy bohater zostaje podany ciężkiej próbie. Podczas czekających go wyzwań kierowca postara się trzymać najbardziej racjonalnej drogi, a co za tym idzie, wyjść cało z opresji i zdobyć oczywiście pięciogwiazdkową ocenę!

Stuber pojawi się w polskich kinach już 12 lipca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – 20th Century Fox

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?