Advertisement

Studio Marvel wypuściło plakaty Avengers z okazji 10. rocznicy uniwersum

Minęła już dekada, odkąd Marvel Cinematic Universe ruszyło z kopyta. Najlepszym tego uczczeniem jest oczywiście wypuszczenie kwietniowej Wojny bez granic, która okazała się gigantycznym sukcesem pod każdym względem. Jednak to nie wszystko.

Studio Marvel udostępniło łącznie 33 plakaty z okazji 10-lecia. Najbardziej jednak promowana jest konkretne piątka, składająca się z trzonu Mścicieli:

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic zbliża się do 2 miliardów przychodu dzięki przedłużonej emisji w Chinach

Avengers: Wojna bez granic w obsadzie znaleźli się: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland i Josh Brolin.

Avengers: Wojna bez granic wyreżyserowali Anthony i Joe Russo, a scenariusz stworzyli Christopher Markus i Stephen McFeely. Film w kinach zadebiutował 25 kwietnia.

Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?