Advertisement

Stwórz z Multikinem mozaikę Gwiezdnych wojen!

Do premiery filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” coraz bliżej! Finał sagi widzowie poznają już w przyszłym tygodniu. Z okazji zakończenia tej niezwykłej międzygalaktycznej podróży Multikino wraz z fanami tworzy mozaikę „Gwiezdnych wojen”!  

Saga dobiega końca lecz opowieść będzie żyć wiecznie. Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams raz jeszcze połączyli siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki w filmie „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Od 18 grudnia widzowie na wielkim ekranie będą mogli oglądać ostateczny pojedynek między Rey i Kylo Renem, całą masę widowiskowych scen, pojedynków na miecze świetlne, kosmicznych bitew oraz humoru.

Teraz każdy z fanów sagi może upamiętnić jej zakończenie. Multikino zapraszam miłośników „Gwiezdnych wojen” do stworzenia mozaiki, która będzie wyświetlana przed pokazami filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”.

 

Wystarczy wejść na stronę http://starwarsmemories.multikino.pl/ i przesłać swoje zdjęcie. Z udostępnionych fotografii powstanie epicka mozaika, którą Multikino pokaże przed seansami filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Każdy kto wyśle zdjęcie będzie miał szansę zobaczyć siebie na wielkim ekranie.

Akceptowane formaty zdjęć to .jpg oraz .png. Maksymalny rozmiar plików to 15MB.

Bilety na film „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” można nabyć w kasie Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?