Superman: Czerwony Syn – oto pierwsze zdjęcie z animacji, ogłoszono obsadę

Tak jak przewidywano, szykuje się animacja jednego z najbardziej zakręconych komiksowych pomysłów na stworzenie alternatywnej rzeczywistości w uniwersum DC.

Możemy póki co zobaczyć, jak Superman: Czerwony Syn się prezentuje po pierwszym oficjalnym kadrze. Potwierdzono także trzon obsady. Pod tytułową postać swój głos podłoży Jason Isaacs, dołączy do niego znany z American Housewife Diedrich Bader jako Lex Luthor, zaś Amy Acker wystąpi w roli Lois Lane. W pozostałych rolach Vanessa Marshall (Star Wars Rebels) będzie Wonder Woman, Phil Morris z Doom Patrol odegra Jamesa Olsena, Paul Williams – Brainiaca, Sasha Roiz Hala Jordana i Phil LaMarr z Supergirl Johna Stewarta. Batmanem będzie etatowy ostatnio głos Mrocznego Rycerza w animacjach – Roger Craig Smith (Batman Ninja, Batman: Arkham Origins).

Superman

Fot. Warner Bros.

Zobacz również: Spider-Man: Daleko od domu – szkice koncepcyjne z finałowego starcia

Superman: Czerwony Syn to historia komiksowa z cyklu Elseworlds. Daje nam pewne wyobrażenie o tym, jak wyglądałby świat, gdyby Kal-El trafił nie na tereny Stanów Zjednoczonych, tylko Związku Radzieckiego. Premiera na DVD i Blu-ray odbędzie się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowa 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?